Лудогорец се върна на върха с 2:0 над Дунав

4942
на 04.12.2017

Лудогорец победи с 2:0 Дунав в предпоследна среща от програмата на 19-ия кръг в Първа лига. И двете попадения на стадиона в Разград паднаха през първото полувреме и бяха дело на Марселиньо.

Бразилският плеймейкър на „орлите“ откри резултата в 35-та минута, като при попадението останаха сериозни съмнения за засада, която обаче не бе маркирана от страничния рефер. Само минута по-късно отново Марселиньо бе точен, засичайки с глава центриране отдясно на Джоди Лукоки. През второто полувреме „орлите” продължиха да контролират събитията на терена.

С успеха шампионите си върнаха лидерската позиция в класирането с актив от 45 точки, с 1 повече от втория ЦСКА-София. Дунав остава на предпоследното 13-о място със скромните 14 пункта.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво я очаква всяка зодия в празничния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена - ето какво я очаква всяка зодия в празничния ден