ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двукратният футболен шампион "Лудогорец" се готви да отмъкне един от най-техничните футболисти на ЦСКА Антон Карачанаков.
Тимът от Разград е влязъл в преговори с босовете на "червените" и почти сигурно ще си осигури услугите на талантливия младок, който дълго време лекуваше контузия в коляното. Публична тайна е, че собствениците на ЦСКА имат общ бизнес с Георги Домусчиев, брат на Кирил Домусчиев. По тази линия на "Лудогорец" бе харизан и Мишел Платини.
На Борисов и Иванов явно не им пука, че ще обезкървят ЦСКА и ще го превърнат от страшилище за европейските грандове в средняшко отборче.
По-рано днес изпълнителният директор на Ботев Кривия заяви, че не искал да привлича Карачанаков, за да не превърне тима си в чорба. От тъпоумното му изказване така и не се разбра какво точно иска да каже той, но лъсна простотията му. Кривия явно е забравил, че ЦСКА е отборът благодарение на който Ботев получи шанс да играе в Европа.


