ГОРЕЩО
Никола Цолов атакува „Хунгароринг“ като лидер във Формула 2
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО)
Димитър Стоянов разкри кога американските самолети кацат у нас
ПИК TV! Прокуратурата във Варна с последни новини за обвиненията срещу похитителя на Наталия - утре гледат мярката му за неотклонение (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Интернасионал се е съгласил да продаде защитника Педро Енрике на Лудогорец, съобщава спортната страница на бразилската версия на „Yahoo“, цитирана от БТА. Шампионът на България ще плати 1 милион долара за 21-годишния централен бранител. Предвидени са и бонуси, като Интернасионал запазва 25% от стойността на бъдеща продажба на играча.
препоръчано
Педро Енрике от началото на годината беше преотстъпен на чилийския Унион Ла Калера, за който изигра 17 мача и направи една асистенция. През 2021 година беше под наем в Спорт Ресифе.
В същото време медиите в Бразилия твърдят, че считаният за сигурен трансфер на Нонато от Интернасионал в Лудогорец е пропаднал и той ще остане под наем във Флуминензе.
свързани новини
Лудогорец излиза срещу Рома и Бетис в Лига Европа
10001
на 26.08.2022
Кюстендилеца изригна след равенството на ЦСКА с Карабах
4080
преди 25 минути
Левски вдига двама за реванша с Крайова
4952
преди 2 часа
Крило на ЦСКА пред трансфер в Сингапур
6258
преди 6 часа
Ясен е следващият съперник на ЦСКА, ако изхвърли Карабах
9266
преди 7 часа


