ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бразилският нападател на Лудогорец Жуниор Брандао отново вкарва "орлите" в патова ситуация.
препоръчано
В момента той е в Разград и тренира с първия отбор, но не попада в плановете на треньора Анте Шимунджа.
Очакваше се Брандао да играе за дублиращия тим, но това поне за момента не се случва и треньорът Тодор Живондов не го използва при ремито с Ботев Пд II.
Шансът Брандао да играе за първия тим клони към нулата, защото Шимунджа разполага с Пиерос Сотириу, Ихинио Марин и вече Матиас Тисера.
Предполага се, че сега на бразилеца се търси отбор, където той да бъде пратен под наем.
свързани новини
Испанци се навъртат около нападател на Лудогорец
6124
на 17.02.2022
Купеният за 1.5 млн. евро футболист вече беше пращан в Гояс, Атлетико Гоянензе, Персеполис и Клуб де Регатас.
ЦСКА готви трансферна бомба
7699
преди 3 часа
Предложиха играч на Шефилд Юнайтед на ЦСКА
11398
на 13.06.2026
ЦСКА пред раздяла с един от двамата си нападатели
11797
на 13.06.2026
Наш национал подписа с Цървена звезда
6771
на 13.06.2026


