Лудогорец съсипа Левски в Разград!

10456
на 01.08.2015

Отборите на Лудогорец и Левски завършиха при резултат 2:0 в днешния мач от 3-ия кръг на "А" група. Първото попадение реализира Марселиньо в 61-ата минута, след майсторски изпълнен пряк свободен удар.

В 86-ата минута Вирджил Мисиджан покачи на 2:0. Холандецът отбеляза красиво попадение. След двойно подаване с Кишада крилото на "орлите" прониза Йоргачевич с прецизен изстрел отдалеч.

В самото начало на мача Вирджил Мисиджан застраши вратата на гостите с удар отдалеч, като кълбото профуча на сантиметри от левия стълб.

В 21-ата минута Георги Костадинов се озова на добра позиция за стрелба, но стреля не лошо и топката срещна крак на играч на "сините" и излезе в аут.

Три минути преди края на първата част Борислав Цонев изпробва късмета си. Младокът шутира от 22-23 метра, което принуди Владислав Стоянов да положи максимални усилия, за да запази мрежата си суха.

В 69-ата минута "орлите" съвсем спокойно можеха да стигнат до втори гол. Марселиньо центрира отдясно успоредно на голлинията, но Лукаш Саша направи непростим пропуск. Бразилецът не успя да отбележи от два метра независимо че бе напълно сам. Тук трябва да отбележим и добрата намеса на Боян Йоргачевич, който се хвърли самоотвержено и стопира лежета на топката към вратата, пише sportal.bg.

В 75-ата минута Жуниор Кишада също пропусна добра възможност да се разпише. Останал под ъгъл сам срещу вратаря бразилецът шутира право в него.

ЛУДОГОРЕЦ - ЛЕВСКИ 2:0

1:0 Марселиньо 61
2:0 Мисиджан 86