ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК: ГЕРБ с извънреден конгрес заради Делян Добрев и Живко Тодоров
ПРЕЗИДЕНТСКА БЪРКОТИЯ: Пълен разпад на координацията - ПП и ДБ се разминаха за Гюров
КЪРВАВ ИНЦИДЕНТ: Бой и стрелба на плаж край Варна, двама са с опасност за живота
Йотова РАЗКРИ защо кресливите опоненти на Радев го атакуват за патриарх Кирил и ОТСЕЧЕ: България държи "златната карта" в Европа
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Луиза Григорова изкарала внушителните 25 бона още докато била ученичка.
Не е тайна, че актрисата Луиза Григорова е започнала кариерата си като модел. Тя била само на 15, когато я одобрили за реклама на преносими компютри и заминала за Тайван. Това бил първият й ангажимент като модел, но пък заплащането било повече от добро.
Начинаещата манекенка прибрала внушителните 25 хиляди долара за рекламата. „Не можех да предположа, че ще изкарам такава колосална сума, и то още като ученичка”, спомня си Луиза. Когато се прибрала в България, тя вложила парите в закупуването на собствено жилище. Понеже била малолетна, със сумата оперирала майка й, пише столичен седмичник.
препоръчано
свързани новини
Луиза Григорова слугува на Башар Рахабл
24224
на 21.12.2016
Първата българка на корицата на Vogue стана майка за втори път
20308
преди 8 часа
Знаменита диджейка идва за Дара
26053
преди 17 часа
Мона готви ударна атака на Евровизия 2027
23955
преди 19 часа


