BG EN

Луис Енрике извади тоягата след поражението

Футбол

Луис Енрике извади тоягата след поражението

6630
на 03.08.2015
Луис Енрике извади тоягата след поражението
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Треньорът на Барселона Луис Енрике за първи път през лятната подготовка си позволи по-остри думи към своите футболисти, които снощи загубиха с 1:2 от Фиорентина.

препоръчано

Специалистът имаше претенции както към играта в защита, така и към нападателите си, които пропиляха не едно и две чисти положения.

„Не мога да бъда доволен от този мач. Трябва да подобрим дефанзивните аспекти от представянето си. Става дума за аспекти, за които сме правили опити, но очевидно нещата не работят. Трябва да бъдем по-настоятелни“, каза испанският треньор.

„Играхме срещу силен опонент, но въпреки това не може в първите десет минути на два пъти да оставяме техен футболист сам в наказателното поле. Има неща, които са недопустими и трябва да се коригират. Когато не сме готови на 100 процента, не сме толкова добри.“

„Резултатът не ми пречи, но трябваше да бъдем по-ефективни в атака. Ако го постигнем, ще бележим повечето положения, до които стигаме“, завърши Енрике.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 9
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК