Лукаку поведе Евертън към обрат от 0:2

6457
на 29.09.2015

Евертън победи Уест Бромич с 3:2 като гост в последен мач от 7-ия кръг на английската Висша лига.

Саидо Бераино откри резултата за "дроздовете" в 41-ата минута, а Крейг Доусън покачи в 54-ата. Домакините вече се виждаха победители след тази комфортна преднина. Не така мислеха обаче "карамелите". Таранът Ромелу Лукаку намали с находчиво изпълнение секунди по-късно - 2:1. Аруна Коне изравни за 2:2 четвърт час преди последния съдийски сигнал.

В 84-ата минута Лукаку се възползва от поредна грешка в отбраната на домакините и смълча трибуните, разписвайки се за 2:3.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка
ПЪРВО В ПИК! Слави събра 1000 души на среща в Пловдив (ВИДЕО/СНИМКИ) ПЪРВО В ПИК! Слави събра 1000 души на среща в Пловдив (ВИДЕО/СНИМКИ)