ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Имаме горива за 90 дни, доставките за "Лукойл“ гарантирани до края на март
ТОТАЛЕН ШОК! Васко Терзиев снима клипчета и подскача неадекватно, докато София тъне в боклук и разруха (ВИДЕО)
Сарафов на посещение в най-голямата прокуратура в страната (СНИМКИ)
ИГРАЯТ СИ С ОГЪНЯ: Има опасност от терористични атаки в България, а в момента се обезглавяват службите за сигурност
Априлска ваканция на Мальовица: баланс между приключение и релакс
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
Лукарски: И по мое време имаше проблеми с "Дунарит", но не знам на кого е предприятието
12703
на 12.09.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
И по мое време имаше проблеми с "Дунарит", сходни на сегашните. Това заяви бившият министър на икономиката Божидар Лукарски, който обаче отказа да конкретизира за какво точно става въпрос, тъй като сферата била специфична.
препоръчано
Силната намеса в този сектор и раздухването на скандала не е добро за страната ни като инвестиционен център и традиционен производител на тази специфична продукция, каза още Лукарски.
Той обаче заяви, че не знае чие е предприятието и насочи да бъдат питани представители на Агенцията по вписвания и представители на ДАНС. Министърът на икономиката не следят това, отсече Лукарски.
Окончателно! "Дунарит" си плати дълговете и назначи прокурист
28489
на 31.08.2017
Борисов гневно за "Дунарит": Предприятията буквално се източват
26468
на 30.08.2017


