ГОРЕЩО
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият капитан на националния отбор на България Христо Николов ще играе в Лукойл Академик през новия сезон. Това ще бъде пореден престой за Гларуса в състава на шампионите. Той беше част от тима два сезона – между 2008 и 2010 година. След това той игра последователно за Стяуа (Румъния), Солнок (Унгария), Клуж (Румъния), По Ортез (Франция), Юнион Олимпия (Словения), Левски, Стал Остров Велкополски (Полша).
препоръчано
Преди пет дни шампионите обявиха се разделиха с Тоди Дечев, като новият треньор ще бъде Шарон Дрюкер. Целта за следващия сезон пред Лукойл е спечелването на Титлата в България, Купата на страната и добро представяне в Европа.
Солунски капан очаква Везенков и Олимпиакос
9715
на 23.11.2025
Хванаха шеф от баскет федерацията да кара пиян
15947
на 23.11.2025
Берое се подсили с американка
10528
на 21.11.2025
Везенков и Олимпиакос продължават без грешка в Гърция
17716
на 26.10.2025


