ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двамата имат син и дъщеря. Месеци преди да почине актьорът, съпругата му разказва:
Той стана част от живота ми още в ранна детска възраст. С по-големия ми брат бяха от едно поколение. С течение на времето, ние израснахме заедно и когато вече станахме зрели, направихме семейство, родиха ни се деца. Всичко стана нормално и естествено, мисля, че по друг нъчин не може и да бъде, казва Лула.
Нашата любов е изградена така, сякаш сме едно същество, минавайки през всички добри и трудни моменти. Ние винаги сме вярвали в себе си, в нашата страна, радвали сме се на малки, но съществени неща в живота, оценявайки всеки ден, допълва тя пред сръбския сайт Blic.rs.
Бата беше мъдър човек, който знаеше как да се държи във всички важни ситуации. Моето място в непосредствена близост до него е по някакъв начин привилегия. Аз не съм била в сянка, а напротив, заедно минахме през всички етапи на кариерата си. С журналисти той винаги имаше отлични отношения.
Въпреки, че той може да изглежда грубо в някои от филмовите си роли, Бата е много нежен човек. Безкрайно любопитен и весел. И двамата обичаме да пеем и и да се веселим със скъпи приятели. Ние всички имаме различни фази на настроението, но при него доминира неизчерпаема радост от живота. Това е дар от Господ. Радвам се, че децата ни са расли в смях и песни, казва още Лула.
Моят живот винаги са били съпруга ми и децата ми. Днес и внуците. Не се и замислям какво щеше да е, ако нещата не стояха по настоящия начин, какво щеше да е без Бата!
Когато бяхме млади, любовните сцени бяха трудни за мен, но аз знаех, че трябва да преглъщам, защото ревността може да унищожи и най-идеалния брак, казва съпругата. Двамата никога не са обръщали внимание на клюките. Животът тече бързо и не е рационално да го хабим в празни приказки, отсича съпругата.
Превод: ПИК


