Волейбол

6677
на 04.06.2021
Лъвовете с драматично поражение

България загуби от Италия четвъртия си мач от тазгодишната Лига на нациите по волейбол за мъже. "Лъвовете" отстъпиха с 2:3 гейма (19:25, 25:20, 13:25, 25:23, 12:15) като гости. И в двете селекции се разчита на редица млади състезатели като огромна част от асовете и на Италия, и на България не взеха участие в двубоя.

Миналата седмица селекцията водена от Силвано Пранди стартира в турнира с една победа - 3:0 срещу Австралия, и две загуби - 0:3 от Франция и 2:3 от Германия.

САМО В ПИК! Ексклузивен хороскоп на Алена за последния ден на април: Нова работа за Телеца, Раците да не мърдат много, а Скорпионите да тръгват за чужбина САМО В ПИК! Ексклузивен хороскоп на Алена за последния ден на април: Нова работа за Телеца, Раците да не мърдат много, а Скорпионите да тръгват за чужбина
ЕКШЪН В ПИК TV! Искрен Митев забрави за мазното кафе на Христо Иванов в скута на Пеевски, усуква за Коралгейт (ВИДЕО) ЕКШЪН В ПИК TV! Искрен Митев забрави за мазното кафе на Христо Иванов в скута на Пеевски, усуква за "Коралгейт" (ВИДЕО)