ГОРЕЩО
Vivacom с богата селекция от устройства с отстъпки за празнично начало на новата година
Американското посолството: Добре дошла на борда, България
СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! СДВР с позиция след скандална манипулация на общински съветник от "Да, България"
Желязков: Присъединяването на България към Борда за мир се оценява подобаващо от САЩ и от международната общност
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Треньорът на Етър Ферарио Спасов, който е пред раздяла с клуба, се подготвя за директорския пост н Детско-юношеската школа на Берое.
препоръчано
От ръководството на заралии бяха водили разговори със специалиста в началото на юни. Тогава Спасов реши да продължи с Етър, като го води в "Б" група. Тогава треньорът на Берое Александър Димитров заяви, че е негово предложението Спасов да оглави ДЮШ на старозагорския клуб.
свързани новини
Ферарио Спасов избяга от Етър
18598
на 01.08.2016
Ферарио Спасов пое Етър
16119
на 12.03.2016
Двамата работиха като екип в Ботев (Пловдив) преди години.
Ферарио Спасов обявил, че си тръгва буквално дни преди първия официален мач на "виолетовите" в професионалния футбол. В събота етърци трябва да гостуват в Банско в първи кръг на Втора лига.
УДАР: ЦСКА загуби халф за подновяването на сезона
4875
преди 2 часа
Хьогмо самоуверен: Обичаме да играем в подобна атмосфера
5818
преди 3 часа
ПАК МИРИШЕ НА ТРАНСФЕР: Три клуба от Серия А следят халф на ЦСКА 1948
5681
преди 5 часа
ОТПИСАХА ГИ: ЦСКА приключи с двама чужденци
9540
преди 6 часа


