BG EN

Лъчо Танев търси отбор в чужбина на Ники Михайлов

Футбол

Лъчо Танев търси отбор в чужбина на Ники Михайлов

6565
на 29.03.2022
Лъчо Танев търси отбор в чужбина на Ники Михайлов
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Известният български мениджър Лъчезар Танев търси отбор в чужбина на Николай Михайлов, пише в. "Тема спорт". Договорът на капитана на сините с клуба изтича след края на сезона и до момента не са водени разговори за подновяването му.

препоръчано

Желанието на българския национал е да опита късмета си отново извън България и с намирането на нов клуб се е заел Лъчо Танев. Михайлов прави силен сезон с екипа на столичани и записа 11 сухи мрежи в 23 двубоя от началото на първенството.

През зимата интерес към вратаря имаше от турския Гиресунспор. В момента отборът е на 16-та позиция в Суперлигата, като се намира на три точки зад гранда Галатасарай. Не е изключено Михайлов да предприеме и друга авантюра, след като към него запитвания имаше и от клубове от ОАЕ и Саудитска Арабия.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
МЪЛНИЯ В ПИК! Изборите са опорочени след среднощната оперативка на Демерджиев в ГДНП. Кабинетът Гюров се провали - да подава оставка (ВИДЕО) МЪЛНИЯ В ПИК! Изборите са опорочени след среднощната оперативка на Демерджиев в ГДНП. Кабинетът "Гюров" се провали - да подава оставка (ВИДЕО)
ново
Днес: 9
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК