BG EN

Любимата на Гришо направи интересно признание за тениса

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Любимата на Гришо направи интересно признание за тениса

7483
на 16.03.2021
Любимата на Гришо направи интересно признание за тениса
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Приятелката на Григор Димитров, Лолита Османова, направи интересни признания в социалните мрежи, оползотворявайки времето докато най-добрият ни тенисист тренира Акапулко в очакване на първия си мач срещу французина Адриан Манарино.

препоръчано

"Акапулко ми харесва много. Истински се наслаждавам на престоя си, а също така мога да приложа познанията си по испански език", сподели Лолита по повод мексиканския курорт.

Рускинята не скри, че преди да започне връзка с Гришо не е следила тениса. Дори за даден период го е мразела, въпреки че в тинейджърските си години се е занимавала професионално с този спорт, пише "Спортал".

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и "Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 75
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК