ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ! След акциите срещу лихварите, финансирали метежите: Козилата Ерато проси пари в социалните мрежи (СНИМКИ)
СЕИР В ПАРЛАМЕНТА! Руди Гела с НОВО представление - захапа здраво устата депутатка от "Величие“: Вие сте най-нагла. Мошеничка! Кога синът ви ще върне парите на... (ВИДЕО)
РАЗКРИТИЕ! Счупиха касичките на "протеста" довечера, кампанията в Тик-Ток спря
ГОРЕЩО В ПИК TV! Борисов: Остават ни 20 метра до финала. След 1 януари ще говорим за оставки и протести (ВИДЕО)
Как компютрите на ВКС се оказаха под контрола на разузнавателни служби на Кремъл
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Отборът на Царско село се подсили с нападателя Жуниор Мапуку. Конгоанецът вече е в България и в следващите часове ще бъде представен от “царете“.
препоръчано
30-годишният футболист за последно беше част от тайландския Ратчабури, пишат колегите от "Гонг".
Мапуку е добре известен у нас с престоя си в Левски и Берое. За половин година на “Герена“ той се превърна в любимец на феновете на “сините“. След това беше продаден на китайския Шъдзяджуан Евър Брайт за около 1 млн. лева.
свързани новини
ОПЦИЯ: Хубчев връща Мапуку на "Герена" със свободен трансфер?
20225
на 31.05.2019
Мапуку потрива доволно ръце за освободения Делио Роси
11410
на 19.07.2018
Нападателят обаче получи тежка контузия, която му попречи да се утвърди в отбора. След това кариерата му премина през Дунареа Калъраш, Ал Шорта и Ал Шоала.
Добра новина в Левски! Мапуку...
20585
на 18.11.2017


