Любимецът на сектор Б Жоазиньо поведе Краснодар към бляскава победа срещу Реал Сосиедад

5867
на 29.08.2014
Любимецът на сектор Б  Жоазиньо поведе Краснодар към бляскава победа срещу Реал Сосиедад

Руският клуб Краснодар разби като домакин испанския Реал Сосиедад в мач-реванш от плейофите за влизане в груповата фаза на Лига Европа. По този начин краснодарци елиминираха баските с общ резултат от двете срещи 3:1.

Краснодар стигна до победата с късни голове, като първото попадение в двубоя бе реализирано от бившия играч на "Левски" Жоао Жоазиньо. Дребничкият бразилец бе точен от дузпа в 71-ата минута. В 88-ата минута Маурисио Перейра направи резултата 2:0, а а Ари вкара третия гол за руснаците в последната минута след асистенция на Жоазиньо. Бившата звезда на "Левски" получи червен картон в добавеното време, но това нямаше никакво значение, тъй като той и съотборниците му ще играят в групите на Лига Европа. В добавеното време червен картон бе показан и на Маркел Бергара.

КРАСНОДАР - РЕАЛ СОСИЕДАД 3:0 (общ резултат 3:1)

1:0 Жоазиньо (71) 2:0 Перейра (88) 3:0 Ари (90)

sportal.bg

Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете Хороскопът на Алена за петък: Трудности заради роднини за Близнаците, възможни измами за Лъвовете
Нидал Алгафари посочи пред ПИК TV коя ще е изненадата на изборите: ГЕРБ и ДПС ще могат сами да направят кабинет, но... (ВИДЕО) Нидал Алгафари посочи пред ПИК TV коя ще е изненадата на изборите: ГЕРБ и ДПС ще могат сами да направят кабинет, но... (ВИДЕО)