ГОРЕЩО
Жестоко убийство в село Прелез, извършителят е задържан
ПРАХ ЗА ОЧИТЕ: Кой плати метежа? DJ Асена НЕ ПОЗНАВА ЗАКОНА или ЛЪЖЕ за финансирането на протеста
Делян Пеевски: Заради политически чадър от ППДБ, СРС пусна на свобода директора, обвинен в незаконно заснемане на видеа от ученически тоалетни
Атанас Зафиров: Не се срамуваме за участието си в това правителство
Новите избори - дни преди Цветница
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Прясно разведената мис България Антония Петрова, бивша Бередин, посрещна новата 2017 година в Банско. Най-известната перничанка се топлеше в обятията на добре сложен около 40 годишен мъж, който нито за миг не я изпусна от погледа си, съобщава струмаком.
препоръчано
Облечена в сребриста къса рокля, миската неуморно танцуваше, а танците и бяха прекъсвани от страстни целувки.
Мъжът до Антония лъщеше отвсякъде и видно бе, че е заможен. Улисани в танци и любов, Петрова и новият й осъмнаха в клуба. Според запознати, два дни преди настъпването на новата година Антония е била в Банско, наслаждавайки се на ски пистите и луксозните барове в курортния град.
свързани новини
Антония Петрова вади новото си гадже на светло
94556
на 19.12.2016






