ГОРЕЩО
АВТОБОМБА: Мощен циклон от изток отвява конкуренцията на българския автопазар (СНИМКИ)
Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО)
ТОВА ВИДЕО от преди НЯКОЛКО МЕСЕЦА предупреждава ППДБ какво ще им се случи, ако бутнат редовното правителство
Любослав Пенев се прибра в България
Диана Дамянова пита: Ще каже ли Радев нещо на тема Боташ, че иначе малко неудобно се получава...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Онлайн бракосъчетания започна да извършва истанбулска община. Целта е да се попречи на разпространението на новия коронавирус, с оглед струпването на едно място на много хора, предаде турската телевизия Си Ен Ен Тюрк, цитирана от БТА.
препоръчано
Нововъведената практика от община Юмранийе ще позволи на гостите да присъстват виртуално на церемонията, като наблюдават на живо сключването на брак.
Общината обаче не позволява на близки на младоженците да присъстват на церемонията, но онези, които искат да станат свидетели на този щастлив момент, може да го гледат в реално време в интернет.
Гримьорът Бони врътна баница онлайн (СНИМКИ)
13317
на 18.03.2020
КЕВР с онлайн заседание заради коронавируса
9796
на 11.03.2020
Излъчват концерти онлайн от операта във Венеция
11148
на 08.03.2020


