ГОРЕЩО
МА КАК СМЕЯТ?! ППДБ да направят протест на жълтите павета срещу "безобразието" спечелилите изборите да НЕ се съобразяват с тях
Станчо Станев става и.д. председател на ДАНС
ЦИРК ПО БИ ТИ ВИ! Цецка Ризова изнерви Антон Кутев с глупави въпроси. Песента "Охраната на Пеевски" й гръмна в слушалката
Двубой за сребърните медали в Бистрица
ПАРОДИЯ: Денков тропа с крак пред Доцова, не изпратила с аплодисменти Тик-Ток-актьорите на Гюров
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Треньорът на Левски Петър Хубчев по всичко личи ще си докара ново наказание от БФС. Причината затова е, че той отново се появи без баджа, който трябва да носят специалистите по време на двубоите в елита. Наставникът вече има подобна санкция. Той се бръкна с 200 лева по-рано през кампанията, съобщава "Меридиан Мач.
Сега го повтори в неделя срещу Черно море. Действието му при успеха с 3:0 на "сините" над "моряците" също не бе подминато от официалните лица. Хубчев твърди, че размерите на служебния паспорт са прекалено големи и му пречат. Затова възнамерява да го маха след като се е легитимирал пред съдиите и делегата, това важи за домакинските срещи на Левски.
препоръчано
свързани новини
Интересен казус на "Герена"
47820
на 10.09.2019
Багери и тежка техника нахлуха на "Герена" (ВИДЕО)
16094
на 04.09.2019
ФУТБОЛНА МЪЛНИЯ: Божинов с парещо изказване относно гранда от "Герена"
37127
на 02.09.2019


