Люпко със сериозни позиции в "Левски"? "Сините" с нова победа

31067
на 17.09.2016
Люпко със сериозни позиции в Левски? Сините с нова победа

Отборът на "Левски" София е в серия от 5 поредни победи в шампионата и е лидер във временното класиране. А по всичко личи, че позициите на Люпко Петрович като наставник на тима стават все по-сериозни.

"Сините" се наложиха над Пирин в мач от 7-я кръг на първенството. Победа с 2:0 за домакините в срещата. Голове на Пиргов в 18-та минута и на Адениджи в 27-та минута донесоха трите точки на "Левски" София.

Отборът, воден от Петрович има 17 точки досега в шампионата, Пирин е със 7 пункта.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка
ПЪРВО В ПИК! Слави събра 1000 души на среща в Пловдив (ВИДЕО/СНИМКИ) ПЪРВО В ПИК! Слави събра 1000 души на среща в Пловдив (ВИДЕО/СНИМКИ)