Лют скандал в родния футбол...

38169
на 17.08.2019

Аматьорският Асеновец съзря съдийска тесла по отбора. От Асеновград изразяват пред "Спортал" възмущението си относно действия на футболен арбитър. В интересен мач от предварителните кръгове за Купата на България Асеновец загуби с 1:3 от третодивизионния Сокол (Марково) и отпадна от турнира. Наставникът на тима от Асеновград Димитър Илиев пък заявява следното пред спортното издание:

"След първите 45 минути водихме в резултата с 1:0. На почивката Йордан Сталев беше в съдийската стая, аз лично го видях как излиза оттам, а го видяха и други хора. През второто полувреме настана истинско клане! Беше пладнешки обир. Серия от обратни фаулове срещу нас, не ни дадоха чиста дузпа, отмениха ни гол. Топката влезе половин метър зад голлинията, но не ни го признаха. Пълна пародия!

Обърнаха ни в резултата, а в 90-ата минута пропуснахме да изравним. Веднага след това Сокол вкара за 3:1 и всичко свърши. Но как може Сталев, който е шеф на съдиите и е като президент на клуба от Марково, това го знае всеки, да влиза в съдийската стая! Аз там не влизам, нямам работа при съдиите. Каква работа е имал той? Това само в България май е възможно", заяви Димитър Илиев.

От "Спортал" съобщават, че са потърсили Йордан Сталев за мнение, но той отказал да коментира.

Бойко Борисов: Мераклии за премиери винаги ще се намерят. Президентът е отговорен човек на него може да се разчита (ОБНОВЕНА) Бойко Борисов: Мераклии за премиери винаги ще се намерят. Президентът е отговорен човек на него може да се разчита (ОБНОВЕНА)