ГОРЕЩО
„Топлофикация Перник“ дари високотехнологична апаратура на Профилакториума: Инвестиция в здравето и бъдещето на Перник
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Пеевски сигнализира прокуратурата за недопустима намеса на служебния министър в работата на професионалния състав на МВР
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
Шоуменът ще върне парите на всички, които не успяха да гледат концерта онлайн
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Имаше доста екстремна ситуация в петък заради дъжда. Вече имаме планове за следващо събитие. Това не е бенефис. Ние продължаваме напред по начина, по който смятаме, че е правилно. Това заяви пред бТВ музикантът от "Ку-ку бенд" Евгени Димитров-Маестрото.
препоръчано
"Ще върнем парите на всичко хора, които заплатиха, за да гледат концерта онлайн. В това отношение ще бъдем точни, защото не предоставихме услугата във вида, в който се очакваше", разкри той.
"Ако трябва да бъда точен, на стадион "Васил Левски" имаше над 60 000 зрители, но следващата седмица ще кажа колко точно присъстваха на концерта", заключи Маестрото.
свързани новини


