BG EN

Майка и син са в ареста за нарколаборатория във Варна (СНИМКИ)

Крими

Майка и син са в ареста за нарколаборатория във Варна (СНИМКИ)

10354
на 27.09.2023
Майка и син са в ареста за нарколаборатория във Варна (СНИМКИ)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Криминалисти от ОДМВР – Варна, разбиха пета оранжерия за канабис през този месец. Майка и син са в ареста.

препоръчано

След проверка на получена информация служители от сектор „Наркотици“ предприеха претърсване на два апартамента във Варна.

Действията бяха осъществени вчера – 26 септември. На място се установи изградени две оранжерии за отглеждане на растения от рода на конопа и необходимото затова специфично оборудване – лампи, напоителни системи, климатизация, торове и препарати.

Иззети са 400 растения, в различен стадий на растеж и 2474, 25 г суха тревиста маса - марихуана. По Постановление № 106 на Министерския съвет, само зелената суха маса е на стойност над  50 000 лева.  Задържани са майка и син – на 59 и 40-годишна възраст, без криминални прояви до момента.

Разследването по случая – по образуваното досъдебно производство, продължава под ръководството и надзора на Районна прокуратура Варна.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 9
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК