BG EN

Майката на Кристиано: Синът ми е на 80% готов

Световен футбол

Майката на Кристиано: Синът ми е на 80% готов

3018
на 27.04.2016
Майката на Кристиано: Синът ми е на 80% готов
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Долорес Авейру, майка на португалския футболист и нападател на Реал Мадрид Кристиано Роналдо, по време на представянето на своя книга разказа за физическото състояние на сина си.

препоръчано

Кристиано Роналдо пропусна снощи първия полуфинален мач от Шампионската лига по футбол с Манчестър Сити (0:0) и поради контузия рискува да пропусне и срещата реванш, която е в сряда в Мадрид. "Сега той е готов на 80 процента, но аз съм уверена, че през следващата седмица той ще бъде готов на 100 процента, каза майката Долорес, цитирана от вестник "Марка". 

"Неговото преминаване в Реал и представянето в качеството на играч на този клуб стана най-вълнуващия момент в неговия живот. Той има много силен характер, той е много горд човек и винаги се стреми към голямото. Понякога това е негов недостатък", заяви още Долорес. 

По всяка вероятност Кристиано Роналдо ще пропусне срещата от 36-ия кръг на испанското футболно първенство с Реал Сосиедад, за да увеличи своите шансове да играе в реванша срещу Манчестър сити, който е следващата сряда на стадион "Сантиаго Бернабеу" в испанската столица.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 17
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК