BG EN

Майката на убитата Ралица пред ПИК: В ужас съм, не знам дали детето ми е насилвано

ГОРЕЩО
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Недялко Недялков за публичното заличаване на Колтуклиева от ПП: Това е полумъжко деяние, найотициновщина. В момента Сорос изсипва огромни пари у нас, в Сърбия и в Унгария (ВИДЕО) ПИК TV! Адвокат Мария Петрова с остър коментар: Министрите на здравеопазването са все повече сламени човеци (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Психологът д-р Ирена Соколова с експертен анализ - каква е психологията на тълпата и на поколението "Джен Зи": Поколенията са наречени със съответните имена заради родителската безпомощност (ВИДЕО)
ЧАС ПИК

Майката на убитата Ралица пред ПИК: В ужас съм, не знам дали детето ми е насилвано

107402
на 15.04.2014
Майката на убитата Ралица пред ПИК: В ужас съм, не знам дали детето ми е насилвано
Автор:   Милан Николов

От полицията твърдят, че болни лекари бавят експертиза, а в медиите излезе информация за изнасилване

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Не знам на кой свят съм, вече толкова време чакам, а нищо не се случва в разследването на смъртта на дъщеря ми Ралица". Това каза пред ПИК Милена Ценова, майка на момичето, което беше убито от Петър Петров-Цигането. Килърът се гръмна веднага след убийството на бившата си любима.

препоръчано

"От полицията ми казват, че лекари бавят експертизата, аз не знам какво се случва", твърди Милена Ценова. Тя е много разстроена, защото в медиите бе пусната информация, че експертизата е готова и от нея се вижда, че детето е насилвано сексуално. Майката смята, че вестниците са търсили сензации и не вярва рожбата й да е насилвана.

ДНК, открита под ноктите на удушената Ралица, доказва с категоричност, че Петър Петров е убиецът на момичето. 19-годишното момиче се е борило яростно до последно, сочат още данните от патоанатомичната експертиза. По трупа на Петър също са открити ДНК-следи от девойката.

Красивата Ралица бе намерена мъртва в края на ноември зад заведение в столичния квартал „Надежда“. Клошар се натъкнал на тялото, което бе намерено в канавка. Соченият за убиец Петър Цигането се гръмна с ловна пушка, докато полицаите го преследвали.

ПИК научи, че разследването трябва да приключи до края на месеца, но не е изключено то да бъде удължено за пореден път.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 83
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК