ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Арестуваха подпалвача на колите пред посолството ни в Скопие
Шефът на СДВР Николай Пелтеков разкри пред ПИК TV разминава ли им се на известните, които карат дрогирани и пияни (ВИДЕО)
Йотова за палежа на автомобилите в Скопие: Това не е обикновен криминален акт, а недопустимо посегателство срещу дипломатическа мисия
Тържествено откриха турнира за жени W50 в Хасково, програма за днес (СНИМКИ)
Слави ГНЕВЕН срещу Демерджиев: Защо мълчите като риба за случая "Петрохан"
Америка
Майкъл Блумбърг е похарчил за реклама по време на предизборната надпревара над 500 млн. долара
5386
на 25.02.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Американският милиардер и бивш кмет на Ню Йорк Майкъл Блумбърг, който участва в предизборната надпревара за президент на САЩ от демократическата партия, е изхарчил над 500 млн. долара за рекламни клипове на кампанията му, съобщава „Газета”.
препоръчано
Медията се позовава на съобщение в „Туитър” на компанията Advertising Analytics, занимаваща се с платеното от кандидатите рекламно време.
По данни на компанията, общата сума, която Блумбърг е дал за реклама във всички медии е 509 512 884 долара.
свързани новини
Майкъл Блумбърг продава компанията си, ако бъде избран за президент на САЩ
8920
на 19.02.2020
Блумбърг скочи на Тръмп заради климатичната му политика
8816
на 15.12.2019
Майкъл Блумбърг се включи в предизборната надпревара по-късно от останалите основни кандидати, като разполага напрактика с неограничени финансови ресурси.
Превод и редакция: ПИК


