BG EN

Майкъла: Стоичков в ЦСКА е моя сбъдната мечта

Футбол

Майкъла: Стоичков в ЦСКА е моя сбъдната мечта

2743
на 08.06.2013
Майкъла: Стоичков в ЦСКА е моя сбъдната мечта
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Христо Стоичков е подписал договор за 3 години с ЦСКА. Това заяви изпълнителният директор на "червените" Георги Илиев - Майкъла. "Моята мечта се сбъдна - Ицо да се завърне на "Българска армия". Нормално е най-голямата ни звезда да бъде в своя дом", каза Илиев пред "Меридиан Мач".

"Уверявам ви, че Стоичков ще изведе отбора на първата тренировка, която е на 10 юни. На другия ден заминаваме на лагер", продължи бившият защитник.

Камата бе в сряда на "Армията", където за минути се разбра с шефовете на ЦСКА да поеме тима, след което замина за чужбина. В щаба на легендата влизат помощникът му от Литекс Петков Петков, бившият наставник на Локомотив (Пловдив)Стефан Генов и Стоян Йорданов, който ще бъде треньор на вратарите.

"Няма никакъв вариант ЦСКА да обяви фалит. Освен, че ще запазим всичките си успехи, за в бъдеще с новия инвеститор ще спечелим още много трофеи. Аз съм спокоен за ЦСКА. Уверявам ви, че всичко ще бъде прекрасно", завърши Илиев.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК