ГОРЕЩО
Димитър Стоянов разкри кога американските самолети кацат у нас
ПИК TV! Прокуратурата във Варна с последни новини за обвиненията срещу похитителя на Наталия - утре гледат мярката му за неотклонение
СПРАВЕДЛИВОСТ ПО БОРИСЛАВОВСКИ! Дамянова захапа Лена за новото й амплоа: Феномен! Съдена за фалшификация ще следи за недостатъци в правосъдието. Знам как се финансира НПО-то й
Джеймс Мазарела прие делегацията на ДПС във Вашингтон
Тежко му на Радев с такава улична банда
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Македония ще получи официална покана за присъединяване към НАТО на първия ден от двудневната среща на върха на Алианса в Брюксел – сряда, 11 юли, съобщава скопското електронно издание „Независен“. По последни данни поканата най-вероятно ще бъде със същата формула като тази за Черна гора, последната нова страна-членка на НАТО. Същата е използвана и за поканите към Албания и Хърватия през 2008 г.
препоръчано
Съответната информация в навечерието на отпътуването на македонската делегация за Брюксел обясни националният координатор за НАТО Стево Пендаровски.
свързани новини
Приемът на Македония в НАТО зависи от договора за името
8605
на 09.07.2018
„Щитът на Ахил“: Гърция задейства оръжейна програма за над 5 млрд. евро
16582
преди 14 часа
Задържаха съдебен лекар за подправени лабораторни експертизи
11645
преди 16 часа


