BG EN

Македонски гражданин е вербувал джихадисти в Германия

СВЕТЪТ ДНЕС

Македонски гражданин е вербувал джихадисти в Германия

5655
на 22.09.2015
Македонски гражданин е вербувал джихадисти в Германия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Гражданин на Македония е вербувал джихадисти в Германия предаде македонската национална телевизия МТВ.

препоръчано

С такива информации разполагала германската полиция, която смята, че той вече е заминал за Сирия. Предполага се, че около 600 германски граждани воюват в Близкия изток на страната на Ислямска държава. Македонският гражданин бил на 19 години. Полицията е направила проверка на осем места, като за иззели голямо количество доказателства.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 22 декември: Телецът да се готви за данъци, изненади и път за Скорпиона САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 22 декември: Телецът да се готви за данъци, изненади и път за Скорпиона
ПИК TV x
СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО) СКАНДАЛНО РАЗКРИТИЕ! Хора на ген. Атанасов искали да сготвят Слави с наркотици (ВИДЕО)
ново
Днес: 12
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК