ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ! Профилите на Кандев и Гюров във Фейсбук - част от схема за бъдеща политическа кариера? (СНИМКИ)
ЕЙ ТАКА КАТО СТАНЕ: Мирчев пъчи мускули, отправи ПОСЛЕДНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ към ПП
ЕУФОРИЯ! Карлос Насар се завърна по шампионски (СНИМКИ)
ГОРЕЩА ТЕМА: Иран се връща на масата за преговори
Прессекретарят на Белия дом с ПРОРОЧЕСКИ ДУМИ преди атентата срещу Тръмп: Ще има изстрели тази вечер
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Френският президент Еманюел Макрон предложи убежище на Марина Овсянникова, която се появи в централната вечерна емисия на руския "Первый канал" и развя плакат, с който предупреди зрителите, че са жертви на руската пропаганда.
препоръчано
Овсянникова веднага бе задържана от полицията.
Макрон, който, въпреки войната, поддържа диалог с президента Путин, каза, че ще повдигне темата за руската журналистка при следващия си разговор с него.
"Искам възможно най-скоро да имам ясна информация какво се случва с Овсянникова и има ли тя възможност да продължи да работи", посочва още Макрон.
свързани новини
Снощи стана ясно, че Овсянникова е осъдена да плати на руската държава глоба от 30 000 рубли.
Ядрената енергетика е на пътя на своето възраждане
5314
преди 2 часа
Франция праща военни в Кипър
8018
преди 8 часа
Папа Лъв XIV за смъртоносната експлозия в Чернобил: Беляза човечеството
6047
преди 9 часа


