ГОРЕЩО
УЖАС В СЕМЕЙСТВОТО НА ВЕНЦИ МИЦОВ: Подпалиха колата на сина му
Нова брутална агресия в Пловдив - собственик на заведение прати 13-годишен в болница, защото сбъркал тоалетната със склада
Димитър Николов ОПРОВЕРГА СЛУХОВЕТЕ, че ще се кандидатира за президент: До "Евровизия" няма да се занимавам с политика
ПСИХАРИЯ: Интервю на Явор Божанков се превърна в хорър сцена (ЗЛОВЕЩО ВИДЕО)
АЛО, ТЕРЗИЕВ: Една от новите метростанции не прилича на нищо - пукнати стъкла висят над главите на хората, ескалаторите не работят (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Френският президент Еманюел Макрон заяви, че западните сили са готови да предоставят дългосрочна подкрепа на Украйна на фона на инвазията на Русия.
препоръчано
Обръщайки се към срещата на върха на Кримската платформа, Макрон потвърди ангажимента си за запазване на суверенитета и териториалната цялост на Украйна, като същевременно подчерта, че анексирането на Крим от Русия през 2014 г. наруши международното право по същия начин, както и продължаващата инвазия.
Путин към Макрон: Обстрелът на АЕЦ "Запорожие" е риск за мащабна катастрофа
10245
на 19.08.2022
Макрон пусна Швеция и Финландия за НАТО
6811
на 14.08.2022


