BG EN

Малайзия праща допълнително оборудване за търсене на изчезналия „Боинг”

ЧАС ПИК

Малайзия праща допълнително оборудване за търсене на изчезналия „Боинг”

3546
на 06.07.2014
Малайзия праща допълнително оборудване за търсене на изчезналия „Боинг”
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Малайзия ще изпрати допълнително оборудване за издирването на изчезналия на 8 март малайзийски самолет „Боинг”, изпълняващ полет от Куала Лумпур за Пекин, предаде Франс прес.
В средата на август ще бъдат подновени издирвателните операции в Индийския океан, западно от Австралия. На 4 август малайзийски кораб, оборудван с многолъчев сонар за подводни топографски наблюдения, ще поеме към зоната на издирвателната операция.
Сонарът е дело на малайзийската национална компания Петронас в сътрудничество с частните фирми Дефтех и Финикс интернешънъл. Той ще бъде изпратен под водата с помощта на робот с дистанционно управление.
В изчезналия малайзийски самолет пътуваха 239 души.
Австралия, която ръководи издирването, определи нова издирвателна зона с площ от 60 000 квадратни километра в южната част на Индийския океан, където се предполага, че е паднала машината, след като по незнайни причини се е отклонила рязко от курса си и после е изчерпала горивото си.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (НА ЖИВО) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски: Стармър, Шолц и Урсула се опитват да загубим Тръмп като съюзник, а той праща миротвореца Смит при реално управляващите Борисов и ДПС-Ново начало (НА ЖИВО)
ново
Днес: 59
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК