ГОРЕЩО
Писателят Веселин Стаменов: Усмивката, дигитално бръснене и суетното затягане на вратовръзката на Гюров - скъпоплатен инфлуенсърски курс, за който всички плащаме
ПОГРОМ В БСП! Крум Зарков принуждава служители сами да напускат партията
ГОРЕЩО В ПИК: Стана ясно кой от ПП е гласувал против РАЗВОДА с ДБ - той ли ще е следващата жертва на Асен Василев?
Човек на Радев с горещ коментар за драмите в ППДБ - защо се стигна до разделението
УЧРЕДИТЕЛ НА ДСБ УДАРИ ППДБ: Да не гласуваш за Михаела Доцова не е героизъм, а гаменство. Костов и Соколов не биха го направили
Темида
Малена Филипова пред ПИК: Не е чудно, че ме споменават в скандалните записи
14101
на 26.04.2013
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Не е чудно, че се намесва и моето име в разговор между Бойко Борисов, Мирослав Найденов и Кокинов. Това беше оповестено много по-рано, че се опитват да ме прикрепят към бившия министър. В момента слушам записите. Имам свое мнение по тях, но не е редно да го казвам пред журналисти, защото все още съм действащ прокурор, а и срещу мен тече дисциплинарно производство". Това каза пред ПИК Малена Филипова, бивша шефка на инспектората към Върховната касционна прокуратура.
препоръчано
Малена Филипова отказа да коментира отношението на своя колега Николай Кокинов, който определя като хомосексуалисти зам.-градския прокурор Божидар Джамбазов и Борис Митов, репортер в "Медиапул".
Пускат гей перверзника Хасърджиев на свобода срещу 60 000 евро
25519
преди 9 часа
Задържаха под стража мъжа, прострелял шофьор край Хасково
10804
на 03.05.2026
Две години затвор за бандит, отвлякъл жена в Кресна
14075
на 30.04.2026
Затвор за бабаит, нападнал доктор в Кюстендил
16555
на 30.04.2026


