ГОРЕЩО
ПИК TV! Радев влезе сам в пленарна зала, депутатите му го аплодираха, а Борисов... (ВИДЕО/СНИМКИ)
СЛУХ: Гълъб Донев ще бъде вицепремиер и министър на финансите
Сняг и мъгла затиснаха прохода "Петрохан" (СНИМКИ)
Любен Дилов-син е бил в кома, но сам излязъл от нея преди ден. Негов колега с последни новини за състоянието му: Стабилен е, най-добрите доктори се грижат за него
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ДПС внесе много важен законопроект още в първия работен ден на новия парламент
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Партиите, които на парламентарния вот на 5 октомври получиха символична подкрепа от народа, ще олекнат с близо 40 000 лева, пише в. Монитор. Това са средствата, налети общо от касичките им като депозити за участие в изборите. Законът задължава всяка формация да даде предварително по 2500 лева като гаранция, че ще се яви на вота.
препоръчано
След това обаче средствата се възстановяват само на участниците, които са успели да изкарат поне 1% от гласовете. Това означава, че 15 от 25 формации ще загубят заложените от тях средства. В свое решение ЦИК е дала указание на БНБ да преведе средствата на малките партии по сметката на "Фонд за лечение на деца".
СЛУХ: Гълъб Донев ще бъде вицепремиер и министър на финансите
71396
преди 2 часа
Сняг и мъгла затиснаха прохода "Петрохан" (СНИМКИ)
23090
преди 3 часа


