ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Прокуратурата иска постоянно задържане за Васил и Траян от "Калашниците"
ГОРЕЩО В ПИК TV! Радев привика на среща отговорните за пътната безопасност - поканен е и Васил Терзиев: Никаква милост към джигитите! (ВИДЕО)
СПЕШНО ПРИ Д-Р ГЪЛЪБОВА: В "Да, България" тотално изплискаха легена - толкова АБСУРДНО ВИДЕО скоро не сте гледали
Спешна среща при Радев заради пътната безопасност у нас
ИЗВЪНРЕДНО: Георги Кандев напуска МВР
СВЕТЪТ ДНЕС
Малкълм Търнбул е във Франция, за да обяви започването на най-амбициозния военен проект в историята на страната си
8056
на 10.07.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В неделя австралийският министър-председател Малкълм Търнбул беше на посещение във Франция, за да обяви започването на „най-амбициозния военен проект“ в историята на неговата страна, предава France 24.
препоръчано
Австралия избра френската отбранителна компания DCNS, за да построи 12 подводници. Френската индустриална група, 62% от която са притежавани от френската държава, победи конкурентите от Япония и Германия и така спечели един от най-изгодните отбранителни договори.
„Това е най-големият и най-амбициозният военен проект в австралийската история“, заяви Търнбул по време на съвместна пресконференция с френския президент Еманюел Макрон в Елисейския дворец.
Фокус
Еколог алармира за масова смърт на делфини край Одеса
5297
преди 2 часа
Папа Лъв XIV получи 7-минутни аплаузи в парламента на Испания
4796
преди 3 часа
Брюксел отпусна нови 2,8 милиарда военна помощ за Украйна
5953
преди 4 часа


