ГОРЕЩО
МНОГОСТРАДАЛНОТО ЛЕНЧЕ: Какви изроди са Кокорчо и Телото, бе! Оставиха мъжа й без работа, сега и нея. Как може?!
Софийският университет отново влезе в престижни световни класации на университети
Емил Радев за мигрантите в ЕС: Който няма право да остане, да бъде върнат незабавно
МВнР с ОФИЦИАЛНА ИНФОРМАЦИЯ за поканата от Тръмп към България за присъединяване към Съвета за мир - разобличиха президентството (ДОКУМЕНТ)
Слави с ТЕЖКИ ОБВИНЕНИЯ срещу ППДБ: Това са патологични лъжци - мамят от интерес, от страх и за кеф (ДОКУМЕНТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Малолетни младежи подпалиха товарен автомобил в Горна Оряховица, съобщиха от полицията.
препоръчано
Инцидентът е станал на 4 февруари, а около 17:30 часа в управлението е получен сигнал за пожар в товарен автомобил, паркиран на улица в Горна Оряховица.
На мястото незабавно е изпратен екип на пожарната. След потушаването на пламъците и от проведените действия по разследването е установено, че малко по-рано в близост до автомобила се намирали две малолетни момчета от същия град, като единият е запалил пиратка и я хвърлил в купето на автомобила.
При инцидента няма пострадали, има само материални щети. По случая е започнато разследване.
свързани новини
Сграда в Перущица пламна след детска игра с пиратки
24381
на 30.12.2023
Закопчаха мъж, опитал да погълне дрога пред полицаи в Етрополе
1697
преди 16 минути
Пироман запали къщата на възрастна жена с коктейл "Молотов"
4663
преди 56 минути
Заловиха апаш, пребил мъж за 20 лева на автобусна спирка
5513
преди 2 часа
Разследват две жени от Самоков, ужилили пенсионер по схемата "лихви"
7577
преди 2 часа


