Ман Сити започна 2016 година с победа след обрат за две минути

3580
на 02.01.2016

ПИК с нов канал в Телеграм

Отборът на Манчестър Сити започна с победа новата 2016 година, след като постигна пълен обрат и взе пълния актив от три точки в гостуването си на Уотфорд на "Викъридж Роуд". Възпитаниците на мениджъра Мануел Пелегрини осъществиха пълен обрат в резултата с голове на Туре Яя и Серхио Агуеро само в рамките на две минути между 82-ата и 84-ата, за да грабнат победата. Преди това домакините водеха уверено в резултата и играеха добре в защита. Те обаче се пропукаха фатално на два пъти в рамките на две минути, за да допуснат своя опонент да стигне до трите точки, пише Sportal.bg.

Александър Коларов си отбеляза нелеп автогол в 55-ата минута, за да даде аванс на домакините, след като Бен Уотсън бе центрирал остро от корнер. Туре Яя обаче възстанови равенството в 82-ата минута след центриране на грешника за първия гол в неговия тим Александър Коларов. Сърбинът центрира остро от ъглов удар и Туре Яя от въздуха отбеляза изключително красив гол за 1:1.

Само две минути по-късно гостите осъществиха пълен обрат в резултата. Този път Серхио Агуеро бе героят за "гражданите", засичайки центриране на Бакари Саня от десния фланг. Кун бе оставен непокрит от бранителите на Уотфорд и от 7-8 метра прехвърли Аурелио Гомеш, за да направи резултата 1:2.

Домакините изненадващо са в борбата за топ 4 след фантастично представяне в първата половина от сезона, докато Манчестър Сити традиционно е замесен в битката за титлата.

Мениджърът на домакините Кике Санчес Флорес продължава в традиционната 4-4-2 с невероятното дуо Одион Игало и Трой Дийни в предни позиции. Отговорът на Мануел Пелегрини обаче е не по-малко стряскащ, като в атаката на "гражданите" личат имената на Серхио Агуеро, Рахим Стърлинг, Кевин Де Бройне и Давид Силва.

САМО В ПИК! Ексклузивният хороскоп на Алена за последния работен ден за седмицата: Бизнес успехи за Телеца, Близнаците да не пътуват, а Везните да не мърморят на партньорите си САМО В ПИК! Ексклузивният хороскоп на Алена за последния работен ден за седмицата: Бизнес успехи за Телеца, Близнаците да не пътуват, а Везните да не мърморят на партньорите си
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО)