ГОРЕЩО
СИГНАЛ ДО ПИК! Семейството на скандалния кмет Гавалюгов строи жилищни кооперации на имот, продаден от общината (СНИМКИ)
ИНАЧЕ СА ГОЛЕМИ БАБАИТИ: Тошко извади НАЙ-КОШМАРНИЯ СПОМЕН на Асен Василев за Пеевски (СНИМКА)
ПРОЛЕТЕН ДЕКЕМВРИ! Слънчево в цялата страна - температурите ще достигнат 12 градуса
Цеков ДЕТРОНИРА Радев: България няма президент, а претендент за политическата баница. Генераторът на криза е на "Дондуков" 2
НА ПРАГА НА ВОЙНА: Ще позволи ли Борисов самозабравилите се агресивни хищници от ППДБ да го довършат?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Андреа Мандорлини продължи договора си с елитния италиански Верона до края на следващия сезон. Така 53-годишният специалист ще продължи да бъде треньор на стража ни Николай Михайлов, който е недоволен от статута си на резерва в тима.
препоръчано
"Верона е моят дом. Няма да си тръгна просто ей така. Може би ще се наложи да ме изгонят. Аз вярвам в този проект. Миналият сезон беше отличен", казва Мандорлини, който пое Верона през 2010 г. и върна отбора в елита през 2012 г.
В отминалия шампионат на Серия А Верона завърши на 10-о място.
Бивш съотборник на Любо Пенев с обнадеждаваща новина
26652
на 12.12.2025
Съдбовен ден за Мохамед Салах в Ливърпул
11964
на 12.12.2025
Потрошиха автобуса на ПСЖ в Билбао
15203
на 11.12.2025
Илия Груев вече е най-скъпият активен футболист на България
16147
на 11.12.2025


