BG EN

Манол Глишев с послание към „леля Цецка“, полицаи го охраняват и тъпчат тоалетна хартия (снимки)

ЧАС ПИК

Манол Глишев с послание към „леля Цецка“, полицаи го охраняват и тъпчат тоалетна хартия (снимки)

17543
на 16.09.2015
Манол Глишев с послание към „леля Цецка“, полицаи го охраняват и тъпчат тоалетна хартия (снимки)

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Протестът зад парламента продължи дори и след ареста на Николай Колев-Босия и Дончо Дудев, видя репортер на ПИК. Не повече от десетима настояват Цецка Цачева да не затяга режима за гражданите около парламента.

препоръчано

Десният радикал Манол Глишев отправи специално послание към председателката на Народното събрание. Той се обръща към нея с мегафон и нарежда „лельо Цецке, лельо Цецке“.

Глишев припомни комунистическото минало на Цачева. Той добави, че тя се е объркала, когато е казала, че няма друг парламент в цивилизования свят, около който гражданите да могат да се разхождат спокойно. Според Манол Глишев истината е точно обратната.

Двойно повече полицаи охраняват протеста. В краката им се търкалят рула тоалетна хартия.

Репортерка се възмути, че протестиращите плюят всички политически формации с изключение на Реформаторския блок.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Промените в Изборния кодекс пак вдигнаха напрежението в Народното събрание. Депутатите си играят на кворум и почивки, ППДБ опитаха да провалят заседанието (НА ЖИВО/ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Промените в Изборния кодекс пак вдигнаха напрежението в Народното събрание. Депутатите си играят на кворум и почивки, ППДБ опитаха да провалят заседанието (НА ЖИВО/ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 50
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК