BG EN

Манчестър Сити взе на проби суперталант от школата на "Ботев" (Пд)

Футбол

Манчестър Сити взе на проби суперталант от школата на "Ботев" (Пд)

10105
на 18.03.2014
Манчестър Сити взе на проби суперталант от школата на Ботев (Пд)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Суперталантът от школата на "Ботев" (Пловдив) Дани Начев, който само за няколко мача си спечели прякора Даниджа сред бултрасите, е забелязан от Манчестър Сити.

препоръчано

Гражданите са поканили десетгодишният техничар на проби, които ще започнат на 1 април, разкри шефът на "жълто-черната" школа Николай Киров-Белия пред PlovdivDerby.com. В момента русокосият младеж е в Лондон, където взима участие на олимпиада по математика.

Припомняме ви, че Дани бе привлечен в школата на канарчетата от Септември в края а миналата година.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 96
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК