Манчестър Сити продължава да преследва лидера Ливърпул във Висшата лига

4852
на 15.01.2019

Шампионът на Англия Манчестър Сити продължава преследването на лидера в класирането Ливърпул.

В последния мач от 22-ия кръг на Висшата лига избраниците на Хосеп Гуардиола победиха като домакини Уулвърхемптън с 3:0.

Габриел Жезус отново демонстрира страхотната форма, в която се намира, като се отличи с две попадения. Той откри резултата в мача в 10-ата минута, а в 39-ата от дузпа удвои преднината на домакините.

Конър Коади в 78-ата минута си вкара автогол за крайното 3:0 за Манчестър Сити.

От 19-ата минута гостите от Уулвърхемптън играха с десет души след червен картон на Уили Боли.

След 17-ия си успех в кампанията Манчестър Сити остава на второто място в класирането, като изостава с четири точки от лидера Ливърпул.

Уулвърхемптън регистрира девета загуба за сезона, като е на 11-ото място.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 май - Скорпионите са във върховата си форма, Водолеите да не се вживяват в личните си проблеми САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 май - Скорпионите са във върховата си форма, Водолеите да не се вживяват в личните си проблеми
САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО)