Манчестър Сити продължава победния си ход във Висшата лига

3896
на 18.02.2021

Отборът на Манчестър Сити продължава победния си ход във Висшата лига на Англия по футбол. В отложен мач от шампионата избраниците на мениджъра Хосеп Гуардиола се наложиха като гости на Евертън с 3:1.

Фил Фодън изведе Манчестър Сити напред в резултата в 32-ата минута, но в 37-ата Ричарлисон възстанови равенството.

Риад Марез в 63-ата минута и Бернардо Силва в 77-ата вкараха головете за гостите, с които Манчестър Сити победи с 3:1.

След 17-ия си успех за сезона Манчестър Сити има вече аванс от 10 точки пред втория и третия – Манчестър Юнайтед и Лестър, на върха в класирането.

Евертън регистрира осмата си загуба за сезона, като отборът е на седмата позиция, но е и с мач по-малко.

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи
ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО)