Манчестър Сити с 13-а победа от началото на сезона във Висшата лига

6550
на 30.11.2017

Лидерът във Висшата лига на Англия Манчестър Сити продължи победния си ход. В мача си от междинния 14-и кръг на шампионата на Англия играчите на мениджъра Хосеп Гуардиола победиха у дома Саутхемптън с 2:1.

Рахим Стърлинг в шестата минута на добавеното време на двубоя  донесе успеха на  „Гражданите“.

Преди това Кевин де Бройне откри резултата за Манчестър Сити в 47-ата минута, а в 75-ата минута Ориол Ромеу възстанови равенството.

За Манчестър Сити това е 13-а победа в кампанията, като тимът няма загуба все още. Манчестър Сити има аванс от осем точки пред втория Манчестър Юнйтед.