Манчестър Юнайтед и Арсенал завършиха 2:2 в мач от Висшата лига

5361
на 06.12.2018

Отборите на Манчестър Юнайтед и Арсенал не успяха да се победят и завършиха наравно 2:2 в най-интригуващия мач от междинния 15-и кръг на Висшата лига на Англия.

Гостите от Лондон на два пъти повеждаха в резултата чрез Шкодран Мустафи в 26-ата минута и Александър Лаказет в 68-ата минута. Домакините обаче бързо изравняваха, като в 30-ата минута Антони Марсиал направи 1:1, а в 69-ата минута Джеси Лингард вкара за 2:2.

Тотнъм – Саутхемптън 3:1

В класирането лидер е Манчестър Сити с 41 точки, пред Ливърпул 39, Тотнъм 33 и др.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 май - Скорпионите са във върховата си форма, Водолеите да не се вживяват в личните си проблеми САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 16 май - Скорпионите са във върховата си форма, Водолеите да не се вживяват в личните си проблеми
САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО)