Манчестър Юнайтед продължава за Купата на Англия след труден успех над Уулвърхемптън

5009
на 16.01.2020

Отборът на Манчестър  Юнайтед успя да се промъкне до осминафиналите на турнира за Купата на Футболната асоциация на Англия.

В преиграване от четвъртия кръг на надпреварата избраниците на мениджъра Оле-Гунар Солскяер победиха трудно гостуващият Уулвърхемптън с 1:0. Пуан Мата в 67-атао минута вкара „златният” гол за Манчестър Юнайтед.

С успеха "червените дяволи" спряха серията си от пет мача без успех срещу "вълците". Уулвърхемптън пък вече няма победа в 11 поредни гостувания на Манчестър Юнайтед.

Тимоът от Манчестър може и да се класира за осминафиналите, но даде свидна жертва. Влезлият като резерва в 64-ата минута Маркъс Рашфорд напусна терена с контузия четвърт час по-късно. Така голмайсторът на 20-кратния английския шампион стана първият играч на "червените дяволи" от 2006 г. насам, който се появява като смяна и впоследствие отстъпва мястото си заради травма. За последно това сполетява Алън Смит.

В следващия кръг Манчестър Юнайтед ще се изправи срещу победителя от двойката Уотфорд - Транмиър.

САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО) САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО)