Манчестър Юнайтед с нова домакинска издънка във Висшата лига

6642
на 05.04.2017

Отборът на Манчестър Юнайтед допусна поредна домакинска грешка във Висшатка лига.

В мач от междинния, 31-и кръг на шампионата на Англия Манчестър Юнайтед и Евертън завършиха на „Олд Трафорд“ наравно, 1:1.

Домакините стигнаха до точката с гол на Златан Ибрахимович в четвъртата минута на добавеното време на мача.
Преди това Евертън откри резурлтата чрез Фил Джагиелка в 22-ата минута.

След 12-ото си равенство от началото на сезона Манчестър Юнайтед е на пета позиция във временното класиране, като тимът е с два мача по-малко.