BG EN

Маняк! Фен, преследвал Тейлър Суифт, влиза в затвора за половин година

ШАРЕН СВЯТ

Маняк! Фен, преследвал Тейлър Суифт, влиза в затвора за половин година

12130
на 17.05.2018
Маняк! Фен, преследвал Тейлър Суифт, влиза в затвора за половин година
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Вманиаченият фен на певицата Тейлър Суифт Мохамед Джафар бе осъден на половин година затвор, съобщава NY Daily News. След като излежи присъдата си, Джафар ще трябва да се подложи и на психиатрично лечение.

препоръчано

Преди седмица мъжът се призна за виновен в опит за грабеж.

През януари 2017 година Джафар подложи на телефонен тормоз мениджърите на Тейлър Суифт, като само за две седмици им позвъни над 60 пъти с молби да разговаря с изпълнителката.

На 6 февруари миналата година той успя да се промъкне до покрива на жилищния комплекс, в който живее изпълнителката.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО) Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО)
ново
Днес: 111
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК