BG EN

Мара Отварачката води Гущеров пред олтара

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Мара Отварачката води Гущеров пред олтара

23848
на 13.01.2014
Мара Отварачката води Гущеров пред олтара
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Фолк певицата Мария намекна, че съвсем скоро ще стане законна половинка на милионерския син Християн Гущеров. По случай рождения си ден днес, тя обяви, че с баровеца заминават в любимата й Виена, а с тях ще бъде и приятелска двойка, които щели да им бъдат кумове.

препоръчано

Обяснението на чалгаджийката недвусмислено показва, че с гаджето й вече обмислят детайлите около бъдещата си сватба. Мария отдавна иска да отведе Гущеров до олтара и да бетонира положението си на официална жена на богаташа и изглежда тази година най-сетне ще успее. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Шефът на Галъп Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО) Шефът на "Галъп" Петко Петков пред ПИК TV: Голямата въпросителна - ще се утвърди ли Зарков като самостоятелен лидер? БСП може да изпадне от следващите парламенти (ВИДЕО)
ново
Днес: 41
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК