ГОРЕЩО
Искра Михайлова разтърси Мрежата с емоционален пост след гнусната обида на Константин Проданов
ОСТРА КРИТИКА! ГЕРБ, ПП и ДБ трябваше да застанат зад правителството за американските самолети, както направи ДПС
Никола Цолов атакува „Хунгароринг“ като лидер във Формула 2
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Марая Кери е изпаднала в сериозна емоционална дупка.
препоръчано
Вчера по време на концерт певицата се разплака, докато изпълняваше песента Hero.
Не стига това, ами Марая успя да загуби обувката си, което допълнително я разстрои, пише bliasak.bg.
Явно Кери в буквален смисъл се разпада и не може да възприеме, че съпругът й Ник Кенън й би шута.
Припомняме, че наскоро стана ясно, че Марая Кери и Ник Кенън, който имат близнаци, са решили да сложат край на брака си.
Очаква се двойката да води грандиозна битка в съда както и за родителски права, така и за пари и делене на богатство и имения.


